Wystawa wyposażenia i zaopatrzenia hoteli w Kantonie: Innowacje na stole Teppanyaki

December 22, 2016

najnowsze wiadomości o firmie Wystawa wyposażenia i zaopatrzenia hoteli w Kantonie: Innowacje na stole Teppanyaki

Nasz pokaz w Guangzhou Hotel Equipment & Supply Exhibition od 12 do 14 grudnia został pomyślnie zamknięty.Każdy sprzęt zyskał wysokie uznanie.

 

Mówiąc o naszych głównych produktach, sprzęcie teppanyaki, uczestniczymy w wystawie z nim od tylu lat, ale jak możemy nadal przyciągać tak wiele uwagi?

najnowsze wiadomości o firmie Wystawa wyposażenia i zaopatrzenia hoteli w Kantonie: Innowacje na stole Teppanyaki  0


Oczywiście nasze produkty są dobre.I z powodzeniem zapewniliśmy efekt pokazu, nadając fantastyczny wygląd naszemu sprzętowi, a nasze młode i piękne kucharki gotują i płatają figle na stołach.Ale oczywiście to zdecydowanie za mało, gdy branża gastronomiczna jest okrutna.Klienci to podli sędziowie, jeśli nie możesz ich nakarmić nowymi ciekawymi rzeczami, odejdą bez żalu.

najnowsze wiadomości o firmie Wystawa wyposażenia i zaopatrzenia hoteli w Kantonie: Innowacje na stole Teppanyaki  1

 

Dlatego musimy ciągle ulepszać nasz sprzęt.

Na przykład stworzyliśmy grill teppanyaki z bezdymną patelnią grillową i piecem do zupy, aby zaspokoić różne potrzeby, co pomaga restauracjom rozwijać nowe menu.Ale nasza droga do innowacji zaczęła się dawno temu.

najnowsze wiadomości o firmie Wystawa wyposażenia i zaopatrzenia hoteli w Kantonie: Innowacje na stole Teppanyaki  2


W 1992 roku powstała Chuanglv Hotel Equipment Co., Ltd.W 1995 roku wykonaliśmy pierwszy sprzęt do teppanyaki z wyczerpaniem poprzez sprzęt.W 2001 roku dostosowaliśmy filtr oparów specjalnie do naszego sprzętu, aby stworzyć prawdziwy „bezdymny” stół teppanyaki.W 2003 roku pierwszy sprzęt do ogrzewania indukcyjnego teppanyaki.W 2007 roku do urządzeń gazowych wprowadzono urządzenie przeciwpłomieniowe.W 2009 roku patent na niewidoczną konstrukcję wlotu powietrza i zaworu powietrza.W 2010 r. ustanowiono koncepcję kompleksowej obsługi przemysłu teppanyaki.W 2016 roku stworzenie standardów branżowych gazowych teppanyaki dla narodu.

 

Posuwamy się do przodu i będziemy się doskonalić.Ponieważ wiemy, że każda z naszych drobnych zmian może być bardzo pomocna dla jednego z naszych klientów.

 

autorstwa Michelle Yu

Menedżer ds. handlu międzynarodowego